Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Nie zapomnijmy o sobie
4/18/2013 8:58:36 PM
Quote:
Ja się z Wami nie zgodzę Dziewczyny. Wszystko można pogodzić. Jeden wieczór niech będzie spotkaniem przy czekoladzie innym razem wspólny aerobic lub wyjście na basen. Nie wspomnę już o tańcu bo ten łączy kilka przyjemności. Figura zachowana, kontakty towarzyskie nawiązane i będzie z kim iść na czekoladki ! Pozdrawiam

Oczywiście jak wygospodarujemy troszeczkę czasu dla siebie. Najbardziej podoba mi się ta perspektywa potańczenia sobie :)
Pozdrawiam

+0
Daria ;)

41
3045 Posts
3045
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/26/2013 8:01:39 PM
Quote:
Quote:
Ja się z Wami nie zgodzę Dziewczyny. Wszystko można pogodzić. Jeden wieczór niech będzie spotkaniem przy czekoladzie innym razem wspólny aerobic lub wyjście na basen. Nie wspomnę już o tańcu bo ten łączy kilka przyjemności. Figura zachowana, kontakty towarzyskie nawiązane i będzie z kim iść na czekoladki ! Pozdrawiam

Oczywiście jak wygospodarujemy troszeczkę czasu dla siebie. Najbardziej podoba mi się ta perspektywa potańczenia sobie :)
Pozdrawiam

Oczywiście, że czas rozdaje karty ale nie zapominajmy, że należy nam się coś od życia i mobilizujmy się także do tej aktywności czy czekoladowych spotkań czy tańców, gdyż często bywa, że narzekamy, a sami jesteśmy sobie winni bo gdy mamy okazję i sposobność, rezygnujemy na rzecz lenistwa. Zaniedbaniami doprowadzamy do pogorszenia swej kondycji i towarzyskich kontaktów. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
;))
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
4/26/2013 9:45:59 PM
Słusznie ... z lenistwa rezygnujemy z towarzystwa, a potem ... mamy na co narzekać!
Zbliża się maj, długi weekend ... spore lenistwo ... macie jakieś majowe propozycje? Może troszeczkę ruchu na świeżym powietrzu? Troszeczkę też słonecznych kąpieli ... ja jestem za :)
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
5/5/2013 9:24:16 AM

Witaj Tesso ...równiez witam wszystkich Twoich Gości..U mnie w Kraju mamy piękny majowy dzień , słoneczo od wczesnego rana az miło było wyjśc na dwór i podziwiać piekno przyrody i spiew ptaków.Zapraszam Wszystkich na wieczorny kocert , będziemy mogli posłuchać wspaniałych piosenek i wspólnie porozmawiać.

Teresa Werner Gwiazdo Moja
Marylka
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
5/24/2013 10:11:21 PM
Quote:

Witaj Tesso ...równiez witam wszystkich Twoich Gości..U mnie w Kraju mamy piękny majowy dzień , słoneczo od wczesnego rana az miło było wyjśc na dwór i podziwiać piekno przyrody i spiew ptaków.Zapraszam Wszystkich na wieczorny kocert , będziemy mogli posłuchać wspaniałych piosenek i wspólnie porozmawiać.

Teresa Werner Gwiazdo Moja

I o to chodzi ... koncert koncertem, ale ... pogadać z przyjaciółmi zawsze warto :)
Pozdrawiam wszystkich!

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced