Menu

Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: ...W POLSCE...10 -TEGO MARCA...w ŚWIECIE.19- tego listopada DZIEŃ MĘŻCZYZN.
3/9/2013 8:40:49 PM
Quote:

Wszystkim Panom a szczególnie : Dominikowi, Zbyszkowi i Naszemu wiernemu linkowiczowi Olkowi ..................Najserdeczniejsze życzenia naszym kochanym mężczyznom i tym małym i tym dużym szczęścia, zdrowia, miłości, radości.Niech się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Wam świeci, przyjmijcie te skromne życzenia i na poczęstunek zapraszam ...

No ładnie Marylka ... zapomniałaś o Bogdanie, Jędrku, Mironie, Januszu ... :) ha ha
New Reply
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/9/2013 8:44:39 PM

Ja na tą imprezkę przygotowałam kurczaka.
New Reply
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/9/2013 9:20:56 PM
Quote:
Quote:

Wszystkim Panom a szczególnie : Dominikowi, Zbyszkowi i Naszemu wiernemu linkowiczowi Olkowi ..................Najserdeczniejsze życzenia naszym kochanym mężczyznom i tym małym i tym dużym szczęścia, zdrowia, miłości, radości.Niech się spełnią pragnienia, niech słonko zawsze Wam świeci, przyjmijcie te skromne życzenia i na poczęstunek zapraszam ...

No ładnie Marylka ... zapomniałaś o Bogdanie, Jędrku, Mironie, Januszu ... :) ha ha

Nie zapomniałam Basieńka ale ONI nie składali zyczeń na mojej forze..Napisałam dla wszystkich , wymieniłam tych co mnie składali zyczenia .

Marylka
New Reply
+0
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/9/2013 9:27:02 PM

Quote:

Ja na tą imprezkę przygotowałam kurczaka.

Wspaniały kurczak i dobrze,ze juz dzisiaj upiekłaś , jutro bedzie mniej pracy w kuchni...

Marylka
New Reply
+0
Barbara K.

640
48202 Posts
48202
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
3/9/2013 9:27:04 PM
Quote:
Quote:
Quote:

Nie zapomniałam Basieńka ale ONI nie składali zyczeń na mojej forze..Napisałam dla wszystkich , wymieniłam tych co mnie składali zyczenia .

Czasu pewnie nie mieli Marylka :) Trzeba tych najbardziej zapracowanych zrozumieć ... ha ha
Ale Jędrek na "Imprezkach" złożył kobitkom życzenia :)
... Mirona gdzieś tam po świecie nosi, ale ... kiedyś wróci :)
New Reply
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced