Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Moj ulubiony malarz...
2/27/2009 9:18:07 PM

Witaj na forum, cieszę się, że napisałaś o Van Goghu. I podzielam Twój zachwyt. Historię jego życia poznałam bardzo dawno temu, dzięki książce Irvinga Stone, którą przeczytałam kilkanaście razy. Znalazłam w internecie bardzo ciekawą recenzję tej książki, polecam: h... Moje pierwsze próby malarsko-rysunkowe to były kopie właśnie Van Gogha, jego wczesnych rysunków, tych z Bretanii. Najmniej chyba lubię Słoneczniki, a to dlatego, że są zbyt rozpowszechnione, przez wiele, często brzydkich, reprodukcji. Życie Vincenta było, tak jak piszesz, tragiczne. Lecz jakże fascynujące...

+0
3/16/2009 6:56:02 PM

Takiego Van Gogha lubię...

+0
3/18/2009 6:49:45 PM

Witam Barbaro.Przeczytałam proponowaną recenzję.Bardzo interesująca.Otrzymałam nawet w prezencie

książkę ;Pasja życia;(sprowadzona na zamówienie z Polski -mieszkam w Niemczech).Teraz będę musiała znależć czas na czytanie.Z tym będzie trudno,bo właśnie zaczęła się wiosna i robię skalniak.Ja też próbowałam malować słoneczniki,możesz zerknąć do mojego albumu.Pozdrawiam.

+0
3/20/2009 6:50:07 PM

Oj, w przerwach, bo przecież jak robi się skalniak to trzeba odpocząć :), można poczytać :)))

Chociaż obawiam się, że jak już zaczniesz, to tak Cię wciągnie, że skalniaki poczekają kilka dni...

Mam ochotę wstawić tu Twój obraz.... Mogę wybrać jakiś z Twojego zbioru?

+0
3/21/2009 8:04:57 PM

Witam ,choć bardzo zmęczona,ponieważ pierwszy dzień wiosny uczciłam pracą.Wczoraj udało mi się kupić tańsze cebulki (niektóre już podkiełkowane),więc musiałam je wsadzić.Książkę zaczęłam,ale będzie chyba na bezsenne noce ,które mnie często trapią.Co do obrazka,to wstaw który uważasz,to Ty jesteś profesjonalistką.(A tak w ogóle,to jak tu się wstawia zdjęcia?Bardzo to skomplikowane.)Dopiero od 3 miesięcy oswajam się z komputerem :))  

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced