Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Moj ulubiony malarz...
1/30/2009 6:19:13 PM
wielu lubię,wielu bardzo lubię są tacy którzy w danej chwili są dla mnie ratunkiem a i sa tacy,których nie chce ogladać w momęcie dziwnego nastroju. Nie odniosłabym się tylko do jednego.
www.zaiprzeciw.prv.pl
+0
1/30/2009 6:38:30 PM

Quote:

Obejrzałam Twoją stronę. Ze skłonem zdejmuję kapelusz z głowy...W tak krótkim czasie potrafiłaś się odnaleźć, pokonac wszystko, uwierzyć i zostać artystką. Gratuluję!!! Nie wiem jaką techniką malujesz, ze zdjęcia trudno to odczytać...Co zwróciło moją uwagę; Ptakirybostwory, Rajski ptak, Energia...

Drzewo życia MOIM zdaniem tez jest bardzo ciekawe - emanuje spokojem.

Cieszy mnie to, że podobają Ci się moje obrazy. Mnie też:). Maluję, pogardzanym przez wielkich artystów, akrylem, sięgam także po pastele olejne i suche. Raczej malutkie formaty. Prawdę powiedziawszy malowanie tkwiło we mnie całe zycie, miałam jednak tak silny opór, że nie umiem, że nie brałam się za pędzel. Dopiero metoda Vedic Art pozwoliła uprać się z wgranymi przekonaniami. I już wiem, że umiem. Lubię malować. Lubię ten moment, gdy staję przed białą płaszczyzną i nie wiadomo skąd płynie pierwszy impuls i... samo się maluje. Nie myślę, nie kombinuję, nie robię szkiców. To się podobno nazywa malarstwo intuicyjne. Jak go zwał, tak go zwał:))) Teraz chcę się skoncentrować na przekazywaniu innym tej metody. Tym bardziej, że zasady Vedic mają czyste przełożenie na życie, bo np. Równowaga, jest ważna i w malarstwie i w życiu:)...

A jak Ty malujesz, gdzie mogę zobaczyć Twoje obrazy?

Pozdrawiam, Baszka

+0
1/30/2009 9:12:35 PM

Witaj!

Pytasz, co ja maluje...Trudno mi to określić w jednym słowie, to zależy bardzo często od nastroju. Lubię rysować akty ołówkiem lub węglem, innym razem (najczęściej gdy drzemie we mnie jakiś lęk lub niepokój) wyrażam się tylko poprzez gamę barw...Teraz oglądając twoją stronę i inne w internecie, mogę powiedzieć ,że nieświadomie malowałam według tej szkoły. Piszę , nieświadomie, ponieważ o vedic art nic do wczoraj nie wiedziałam. Maluję też akrylami, bo zależy mi na czasie. W pastelach nie czuję się pewnie, też próbowałam, ale nie byłam zadowolona. Parę z obrazów przez jakiś czas miałam w swojej galerii w portalu Nasza Klasa. Jakieś 2 tygodnie na ich miejsce wrzuciłam parę mich fotek. Może , kiedy się odważę, zamieszczę je tutaj w swojej galerii zdjęć...

Pozdrawiam!!!

+0
1/30/2009 9:47:21 PM

A bywasz w Polsce? Może przyjechałabyś do Wolimierza?  6-8 marca będzie warsztat, który poprowadzę. Do Zgorzelca jest tylko 50 km. Albo latem, też zrobię warsztat, albo plener w Wolimierzu, co myślisz?

+0
1/30/2009 11:12:57 PM

Dziękuję za zaproszenie, bardzo chętnie. Nie wiem , czy w marcu dam radę , ale w lecie napewno. Będziemy w kontakcie. Powiedz ile czasu potrzebowałas , by otrzymać dyplom.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced