Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Hyde Park...
3/2/2009 6:05:40 PM
Basiu dziękuję
www.zaiprzeciw.prv.pl
+0
3/3/2009 5:47:54 PM

Basiu nie chciałbym zakładac nowego watk u Ciebie,sama zdecyduj temat bizuterii artystycznej spotkałam się z wieloma zdaniami na ten temat czy mozna czy powinno się tak sprzedawć a najlepiej wcale szukam czasami tak jak Ty w swoim tworzeniu,ale jak wiadomo twórca musi jeść,no niekoniecznie musi,ale pewno by chciał wstawione kilka sztk na allegro prosze nie uznawać tego za spam czy nie ładną reklame ale chciałabym porozmawiać no i oczywiście jak zachce ktos nabyc to mi bedzie troszkę lepiej,nazbiera się na nowe płutno,farby

www.zaiprzeciw.prv.pl
+0
3/3/2009 6:16:37 PM

Głos oddałam. Kolczyki są piękne i nie bardzo wiem dlaczego nie sprzedawać? Czy tu chodzi o to, że przez internet? A co to za różnica jak, gdzie? Dziś mamy możliwość kupienia wszystkiego bez wychodzenia z domu i dobrze kto zechce może kupować właśnie drogą internetową.

+0
3/3/2009 8:15:14 PM

Lucy, właśnie i po to, między innymi, buduje się takie portale, by ludzie mogli sobie pomagać. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić. I zgadzam się z Tobą Jolu, że nie ma żadnej różnicy gdzie się sprzedaje czy kupuje. Jedyną osobą która, ewentualnie może zaprotestować przeciwko takiej reklamie, jest właściciel portalu.

Uważnie wczytałam się w regulamin i jest tam zapis: Zabrania się również rozsyłania spamu i niezamówionej informacji handlowej oraz uprawiania działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej itp. Czy jest działalnością komercyjną, reklamowaą czy promocyjną pokazanie jednej pary kolczyków za złotówkę... w moim odczuciu nie.

Myślę Lucy, że większy skutek odniesiesz zakładając na tym forum wątek i pokażesz nam na zdjęciach swoje biżuteryjne cacka. Przecież ogólnie wiadomo, że artyści żyją ze swojej sztuki, i być może tu też znajdzie się nabywca.

Pokazywanie swoich artystycznych dzieł nie jest moim zdaniem działalnością komercyjną.

Poddajmy to pod dyskusję. A wątek zaraz utworzę. A zdjęcia na stronę też pomogę Ci włożyć, gdybyś miała problem...

+0
3/3/2009 9:37:12 PM

Quote:

Uważnie wczytałam się w regulamin i jest tam zapis: Zabrania się również rozsyłania spamu i niezamówionej informacji handlowej oraz uprawiania działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej itp. Czy jest działalnością komercyjną, reklamowaą czy promocyjną pokazanie jednej pary kolczyków za złotówkę... w moim odczuciu nie.

Regulamin w tym kontekście dotyczy głównie sytuacji jak na przykład wysyłanie prywatnych wiadomości do użytkowników portalu z komercyjną treścią na skalę masową albo dodawanie swoich postów o komercyjnej treści nie związanych z tematem forum.

Można na przykład zacząć swoje forum albo grupę i zaprosić innych użytkowników aby dyskutować  swój produkt komercyjny albo go sprzedawać.

Można także zamieścić ogłoszenie w części ogłoszeniowej.

Spam jest tylko wtedy, kiedy informacje docierają do ludzi którzy o to nie prosili, albo informacja jest podawana w miejscu, które ma inne przeznaczenie.

Bogdan Fiedur

Prawda może być znaleziona tylko przez tych, którzy są na tyle pokorni że mają zdolność rozważania to czego nie preferują
http://www.bogdanfiedur.info
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced