Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Hyde Park...
3/3/2009 10:42:12 PM

No, to wątpliwości rozwiane, dziękuję Bogdan, zaraz zrobię nowy wątek dla wszystkich artystów robiących biżuterię

+0
3/4/2009 8:37:43 AM
dziękuję za informacje i zrozumienie pytałam właśnie dla uspokojenia ,wrawdzie internet jest ogólnie dostępny ale sama jestem przeciwnikiem napastliwości i chamstwa,jest tego dookoła strasznie dużo. Dyskusja na temat sprzedaży takiej bizuterii bez cechu np. wyrobów srebrnych jest komercją która podobno nie powinna być dobrym akcentem w życiu twórcy,ale kto wie ile kosztuje cechowanie? I za ile wtedy sprzedać,a ja powtarzam człowiek to taki dziwoląg że nie dość że musi oddychać to jeszcze jeść się chce,choćby mało ale musi.
www.zaiprzeciw.prv.pl
+0
3/4/2009 6:19:42 PM

Noooo, tak to właśnie jest. Artysta to nie tylko też człowiek, lecz: przede wszystkim człowiek. Dzięki Bogdan.

+0
3/5/2009 8:28:45 AM
z tym człowieczeństwem to bym podyskutowała. Jesteś w świecie ,który pedzlem pokazuje swoje serce,mysli i "flaki" i zapewne otarłaś się o niemiłe sytuacje
www.zaiprzeciw.prv.pl
+0
3/6/2009 9:33:51 AM

No tak, flaki, mięso ogólnie rzecz biorąc, to też element życia. Koncentruję się jednak na jego jasnej stronie i od razu robi się jaśniej...

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced