Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: Techniki malarskie czyli pomagamy sobie...
2/27/2009 9:06:19 PM

"Yakuza, inaczej Japońska mafia, sięga swoimi korzeniami do 1600 r. kiedy to małe wioski były terroryzowane przez „bezrobotnych” samurajów. Miejscowi handlarze i sprzedawcy łączyli siły i odpierali ataki nieprzyjaciół broniąc tym samym mieszczan.

Yakuza istniała w różnych grupach i pod grupach ale naprawdę doszła do władzy kiedy została użyta do promowania nacjonalizmu w Japonii we wczesnym XX wieku. Wtedy właśnie ich imperium zaczęło rosnąć w siłę. Podczas Amerykańskiej okupacji po drugiej wojnie światowej zaczęli jednoczyć się w wspólnych celach jakimi były hazard, prostytucja, korupcja na szczeblach politycznych i policyjnych.

Pierwsze co potrzebujesz zrobić aby brzmieć jak Yakuza to ciągłe podnoszenie głosu. Yakuza zawsze brzmi tak; jak by był zły, nawet wtedy, kiedy nie jest. Drugą ważną rzeczą jest to, abyś używał jak najprostszych form językowych..."

To jest cytat z artykułu o japońskiej mafii ze strony h...

To takie skojarzenie z Twoim - imieniem? nazwiskiem?  I jest dokładnie tak samo na temat.

Myślę tak: Jeśli masz jakieś uwagi do Mariusza, to oczywiście możesz mu wszystko powiedzieć, lecz prywatnie. Zawsze możesz wysłać mu wiadomość wchodząc na jego profil. Forum to nie jest dobre miejsce do sugerowania, czy ktoś ma ADHD, czy nie...

A po za tym: witam Cię serdecznie w grupie i zachęcam do wypowiedzi: tu na temat technik malarskich, jeśli Cię to interesuje, oczywiście

+0
2/27/2009 10:10:34 PM

Wybacz, nie bardzo rozumiem o czym piszesz. O ile wiem to nazwiska w języku polskim pisze się z dużej litery. I kto to jest carvagio? I jakie techniki znał? Objaśnij proszę.

+0
2/28/2009 10:40:45 PM

Nie bardzo rozumiem , co zaczęło się tuta dziać na tym forum i o co chodzi...Ale mam pytanie, jak namalować kroplę, by wyglądała jak prawdziwa?

+0
3/2/2009 9:25:54 AM

W temacie - kopiowanie - to ja jestem raczej cienka, kiedyś kopiowałam i cieszyłam się jak dziecko, jeśli tylko udało mi się oddać podobieństwo. Może Lucy powie Ci coś więcej...

A tym Panem się nie przejmuj. Na każdym portalu społecznościowym znajduje się takie rodzynki. Jak będzie bardziej dokuczał to grzecznie poprosimy o rezygnacje z portalu. Moderuję kilka grup na kilku portalach i znam to z tak zwanej autopsji

A kiedy zobaczymy Twoje prace?

+0
3/15/2009 4:48:12 PM

co do kopiowania to uważam że można sobie pozwolić na takie malarstwo,ale nie na poczatku

może to dać złe nawyki malarskie i maniery,które potem bardzo ciężko wyeliminować

www.zaiprzeciw.prv.pl
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced