Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Małżeństwo
2/13/2009 5:25:10 PM

Młode małżeństwo przechodzi kryzys.
Po kilku tygodniach "cichych dni" rozgoryczony mąż mówi do żony:
- Przyznaj się, wyszłaś za mnie tylko dlatego że mój dziadek zostawił mi w spadku 5 milionów dolarów!
- Nie bądź śmieszny - odpowiada żona - wcale nie zależy mi na tym KTO zostawił ci pieniądze!

Kochanie, jak ci smakował obiad, który dziś ugotowałam?
- Dlaczego ty stale dążysz do kłótni?!

+0
0
0 0

5391
169 Posts
169
Invite Me as a Friend
RE: Małżeństwo
2/16/2009 12:29:58 PM

Pewna  kobieta  miała problem ze swoim ”świeżo upieczonym” mężem. Poszła, więc wyżalić się się swojej mamie... 

Mamo, posłuchaj... Roman w ogóle nie chce się ze mną kochać.... Leżymy w łóżku , a on tylko czyta te swoje ulubione  książki ...

Niemożliwe  córeczko ...  Załóż  jakąś  seksowną  bieliznę  to na  100%  się  skusi !!!!! 
Próbowałam  już  wszystkiego  i  nic  nie  działa !!!!!

No  to  zamieńmy  się  na  jedną  noc ..... zostań  w  pokoju  obok , a  ja  się  postaram  aby  przyszła mu ochota  na  seks......

Jak  postanowiły  tak  zrobiły ..... 

Leży , więc teściowa  z  Romanem  w  łóżku ,  aż  tu  nagle  ręka  Romka  po  kilku  minutach  wędruje pod  kołdrę  poszukując  pewnego  miejsca  !!!!!!!

Teściowa  zrywa  się  na  równe  nogi , biegnie  do  pokoju  obok  i  mówi  córce : 
Widzisz, mówiłam , że  mi  się uda  ...  nie  minęły 2  minuty  jak  Romek  już  wkładał  rękę  pod kołdrę .....
Oj  mamo  nic  nie  rozumiesz  ....  on  tylko  zmoczy  palec  i  przewróci  kartkę !!!!!

+0
2/16/2009 11:33:33 PM

Siedzi facet u kochanki. Późno trzeba wracać. Mówi do kochanki:
- Daj trochę wódki, ochlapię się, to nie będzie czuła twoich perfum.
Wchodzi do domu, a żona go po mordzie...
- Za co?
- Myślałeś, ze jak się poperfumujesz to nie poczuję, że wódkę piłeś?

+0
2/23/2009 9:57:32 PM

Adwokat pyta swojego klienta:
- Dlaczego chce się pan rozwieść?
- Bo moja żona cały czas szwenda się po knajpach!
- Pije?
- Nie, łazi za mna!

+0
0
0 0

5391
169 Posts
169
Invite Me as a Friend
5/5/2009 8:06:35 PM

Mąż przychodzi nieoczekiwanie do domu i zastaje żonę z kochankiem w sytuacji jednoznacznej.
Wzburzony krzyczy:
- Ty z tym panem w łóżku... Jestem zaskoczony!
- Mylisz się kochanie! - Tłumaczy spokojnie żona. - Ty jesteś tylko zdziwiony. To my jesteśmy zaskoczeni!

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced