Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
pozdrowienia
1/30/2010 11:10:48 AM
Fąfara przychodzi do sklepu sportowego i mówi:
- Wyjeżdżam na zimowisko w góry. Chciałbym kupić jakieś solidne, zagraniczne, ładne ale jednocześnie niezbyt drogie narty.
Sprzedawca:
- Ja też.
+0
RE: Małżeństwo
8/1/2010 1:08:42 AM
rozmawiaja dwie kolezanki w biurze.

kolezanka1; wczoraj mialam sex , aty?

kolezanka2: ja taz , jak bylo?

kolezanka1: bylo strasznie ,maz przyszedl do domu zjadl obiad w3 minuty ,poszlismy do sypialni zdarzylismy zaczac i w niecale 5 minut juz byl koniec , odwrucul sie na bok i w minute juz chrapal. A ty jak bylo?

kolezanka2 Oh bylo cudownie maz przyszedl do domu i zabral mnie do restauracji. Po obiedzie poszlismy na dlugi spacer, kiedy przyszlismy do domu , swiece byly zapalone do okola domu i w domu , poszlismy do sypialni i sama gra wstepna trwala przeszlo godzine , stosunek trwal nastepna godzine, Po seksie lezelismy i rozmawialismy do rana . Bylo poprostu jak w bajce.

Wtym samym czasie mezowie sie spotkali

maz1: mialem wczoraj sex, a ty?

maz2: ja tesz , jak bylo?

maz1: bylo cudownie , przyszlem do domu obiad na stole , zjadlem przelecialem zonke i poszlem spac. A ty?

maz2: bylo okropnie. przyszlem do domu pradu niema zapomnialem zaplacic rachunku musialem wziasc zone do restauracji , jedzenie bylo tak drogie ze mi braklo na taryfe wiec szlismy do domu na nogach, w domu swiatla nie ma wiec zapalilem swiece do okola domu i w domu. poszlismy do sypialni , bylem tak zly ze niemugl mi stanac przez przeszlo godzine, jak wkoncu mi stanal to mialem problem wytryskiem przez przeszlo nastepna wkoncu kiedy skonczylem bylem taki wkurwiony ze niemoglem zasnac wiec zona gadala az do rana. bylo strasznie.
+0
Klaudia Sara

49
3135 Posts
3135
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
8/1/2010 8:51:00 AM
Rozmawia dwoje znajomych w pracy
-jak tam u Ciebie sprawy alkowy?
NA co odpowiada facet

-a jestem niesamowicie zaskoczony,bo dziewczyna,którą spotkałem,jakiś czas temu i zarzuciłem na nią wędkę,okazała się być nieprawdopodobna w tych sprawach..naprawdę dziwne..a wydawała się tak niepozorna -w tych sprawach-i zupełnie niewinna....a tu proszę..mistrzostwo świata...ciekawe czy dużo trenowała czy to talent wrodzony...???

Na co koleżanka z pracy

-hmm,..to rzeczywiście zadziwiające..
-no a u Ciebie, jak to wygląda?
-a u mnie...no lepiej nie mówić...
-a czego?
-wyobraź sobie,że u mnie wręcz odwrotnie
-jak to?
-poznałam faceta,który mi żyć nie dawał ..gonił za mną jak pies z cieczką...mówił tylko o jednym,aż w końcu pomyślałam,że to jakiś zbok.,no ale też pomyślałam..dobra to przekonajmy się, ile wart jest twoja mowa...i postanowiłam spróbować...powiem krótko rym cym cym rym cym cym...takiego wyrafinowania ....także doszłam do wniosku,że krowa,która dużo ryczy,mało mleka daje haha..
-to rzeczywiście,nie ma czego zazdrościć...pozory mylą....

>>>>
+0
0
0 0

5391
169 Posts
169
Invite Me as a Friend
8/4/2010 4:30:40 PM
Żona do męża:
- Kochanie, jakie lubisz kobiety, ładne czy inteligentne...?
- Ani jedne, ani drugie, tylko ty mi się podobasz...!

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced