Menuerror This forum is not active, and new posts may not be made in it.
kawały
2/14/2009 3:12:02 PM

Wizytacja wojsk na Syberii. Przed opatulonym przed zimnem batalionem przechodzi generał i pyta : --- Uszy odmarzli? Batalion :--- Odmarzli towariszcz gieneraŁ !  ---- Nosy odmarzli ? ---- Odmarzli towariszcz gienerał !  ---- D....odmarzli ? ----- Odmarzli towariszcz gienerał !----- A ch..... odmarzli ? ----- Niet ! My żeński batalion !!!

+0
RE: kawały
2/14/2009 3:18:07 PM

Pani zadała dzieciom temat wypracowania ; " Jak wyobrażam sobie pracę dyrektora?.  Wszystkie dzieci piszą tylko Jaś siedzi bezczynnie założywszy ręce.---- Czemu nie piszesz Jasiu ?----- pyta się nauczycielka .     ------ Czekam na sekretarkę!!

+0
RE: kawały
2/19/2009 11:36:52 PM

Jaki jest najniebezpieczniejszypocisk na swiecia??

-Kobieta:wpada w oko,rani serce,szarpie nerwy i wychodzi bokiem.

 

Co sie stanie jak skrzyzujemy dzdzownice z jezem??

-Drut kolczasty.

Ladne buty,prosze ksiedza-mowi parafianin do duszpasterza-Zamszowe?

-Nie! Za swoje!-odpowiada oburzony duchowny.

Zona pyta meza;

-Czy widziales kiedys pogiety banknot 100zl?

Maz znudzonym glosem:

-Nie

-to popatrz na to..mowi zona i gniecie banknot 100zl.

-Po chwili pyta znowu:Czy widziales pogiety banknot 200zl?

-Nie-ponownie odpowiada maz.

-To popatrz na to...i gniecie banknot 200zl.

Nastepnie pyta meza:

a widziales pogiete 100 tysiecy zl?

Maz na to zaciekawionym glosem odpowiada:NIe.

-To sobie popatrz,stoi w garazu.....

 

+0
RE: kawały
2/21/2009 11:40:06 AM

Były dwie Przyjaciółki i każda miała ogródek warzywny.-U jednej pomidory  zawsze były czerwone,a u tej ddrugiej-tylko zielone. Więc  pyta ta druga tąpierwszą? co Ty robisz, że Twoje pomidory są takie  czerwone?---Ta pierwsza odpowiada ---- zawsze o północy wychodzę do ogrodu całkiem naga i spaceruję tam i z powrotem,a na drugi dzień pomidory są pięknie czerwone, spróbuj Ty też!  Więc ta druga próbuje przez cały tydzień.  Po tygodniu spotykają się ponownie i ta pierwsza pyta----- no i jak? Druga odpowiada,---- ach nic z tego ! nadal są zielone, ale zato ogórki są podwójnie długie !!!!

+0
RE: kawały
3/12/2009 8:52:58 AM

przychodzi facet do lekarza i mowi ze cos mu na czole rosnie ,lekarz patrzy patrzy i mowi ze ma duzo czytac ,duzo czytac ,wizyta kontrolna za tydzien ,,po tygodniu facet przychodzi i mowi ,panie doktorze czytam ,czytam a to dalej rosnie ,doktor zobaczyl i mowi niech pan duzo czyta ,teraz bardzo duzo czytac ,facet spojrzal i wyszedl .Po tygodniu przychodzi bardzo wsciekly ,,,,,panie doktorze czytam i co ?doktor zobaczyl i mowi duzo czytac ,czytac jak najwiecej ,,,ale panie doktorze ja czytam a to dalej rosnie ,,a pan doktor na to ,,,niech pan duzo czyta bo jak panu jaja urosna to juz pan nic nie przeczyta :):):)

+0


My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced