Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Marylka B..

338
16935 Posts
16935
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: kawały
11/27/2009 9:45:47 AM
Juanito narzekał na złe samopoczucie.Mama zmierzyła mu gorączkę ,zapakowała go do łózka,zadzwoniła po lekarz.Zeby zaś synek sie nie nudził, dała mu ilustrowana Biblję dla dzieci.Juanito zaczął przegladac ksiezkę ,szczególnie zainteresowała go historia Adama i Ewy. Wkródce przyszedł lekarz. Powiedz chłopcze , w którym miejscu cię boli - spytał. Tutaj panie doktorze-Juanito złapał się za zebro.- Chyba będę miał zone!..
Marylka
+0
1/10/2010 10:10:00 AM

5+ świetne kawały!

Aniula
+0
1/25/2010 9:48:27 AM
Przychodzi polityk do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, mam straszny problem, od trzech tygodni mam migrenę.
A na to lekarz:
- Niech pan nie przesadza. Migrenę to może mięć profesor, nauczyciel,artysta. Słowem - człowiek myślący. A panu to po prostu łeb napier..la.

Pani na lekcji pyta Jasia:
- Jasiu, kim są bracia Kaczynscy?
- To są ci co zagrali w filmie: "O dwóch takich co ukradli księżyc", a jak dorośli to założyli PiS.
- A co oznacza skrót PiS?
- Podpie...limy i Słonce!

Jak nazywa sie czlowiek wykorzystujacy dzieci?
Pedofil
a jak nazywa sie czlowiek wykorzystujacy starych ludzi??
Rydzyk
+0
1/25/2010 9:56:50 AM
#0.Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
-Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twojamama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żebywszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, naszpokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby sięTobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leżyjeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku???
Chłopieczastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. Wnocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy idrze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedłdo pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, żenie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akuratzabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscybyli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju.Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Ranoojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA??
-TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ,ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jestcałkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!
+0
4/2/2010 11:47:04 AM
Ten jest naprawde dobry
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced