Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
RE: kawały
4/2/2010 11:47:28 PM
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a tam w łóżku leży obcy nagi facet.
Pyta się go:
- Gdzie moja żona?
A on odpowiada przerażony:
- W łazience, bierze prysznic.
Mąż na to:
- Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!!
Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku:
- Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam...
A gość:
- Otwórz szafę, to się posrasz
dzieciak65
+0
4/22/2010 9:45:27 AM

Ten kawal uslyszalam od mojego syna 12-letniego-przychodzi facet do kasy biletowej i mowi"poprosze bilet",a kasjerka pyta"normalny ?"a facet na to"nie,POPIERDOLONY"

Alicja Stars
+0
4/22/2010 9:49:24 AM

czy wiecie jak wymarly 2 ostatnie mamuty?pewnego pieknego wieczoru mamut pyta mamucice"mamucico hmm?a mamucica krecac glowa na nie"iiiiiiiiiiiii".I tak wymarly hahaaaaaaaaaaa

Alicja Stars
+0
4/22/2010 9:57:35 AM
Przychodzi facet do lekarza z odwiazana noga bandazem,a lekarz pyta"co panu dolega?"facet odpowiada"boli mnie gardlo panie doktorze","ale dlaczego ma pan obwiazana noge bandazem"pyta doktor"a bo mi sie zsunal"hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Alicja Stars
+0
4/22/2010 10:24:52 AM

W Londynie otwarto nowy sklep,gdzie kobiety moga wybrac i kupic meza.Przy wejsciu jest wywieszona instrukcja sklepu;mozesz wejsc do sklepu tylko raz:jest 6 pieter,a cechy charakteru mezczyzn zwiekszaja sie z kazdym pietrem;mozesz wybrac mezczyzne na pietrze lub isc na pietro wyzej;jesli wejdziesz wyzej nie mozesz sie cofnac.Pewna kobieta decyduje sie wejsc do sklepu by znalezc tego jedynego.1 pietro wywieszka mowi-ci mezczyzni maja prace.kobieta idzie dalej.2 pietro-mezczyzni maja prace i kochaja dzieci.Kobieta postanawia wejsc dalej.3 pietro -mezczyzni maja prace,kochaja dzieci i sa bardzo przystojni.Wow mysli kobieta i idzie dalej.4 pietro -mezczyzni maja prace kochaja dzieci sa b.przystojni i romantyczni.kobieta idzie dalej.Na 5 pietrze jest napis"mezczyzni maja prace,kochaja dzieci,sa b.przystojni,sa romantyczni i pomagaja w pracach domowych.Kobieta idzie na 6 pietro.Napis glosi-jestes numer 34 456 0212-tutaj nie ma zadnych mezczyzn.To pietro pokazuje,ze kobiecie nigdy nie dogodzisz. Naprzeciwko otwarto sklep dla zon.1 pietro to kobiety,ktore kochaja sex.2 pietro to kobiety,ktore kochaja sex i sa bardzo bogate.Pietra od 3 do 6 nigdy nie byly odwiedzane.

Alicja Stars
+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced