Menu

error This forum is not active, and new posts may not be made in it.
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
RE: Izrael - Brotherhood of Man
5/9/2009 8:28:23 PM

Hołdys-Brylewski

+0
5/9/2009 10:31:35 PM

To są dla mnie postacie olbrzymy!!! Będę musiał koniecznie zobaczyć.Jeszcze bym może do takich wielkich polskich rockmanów dodał Piotra Banacha i jednak Nalepę.

+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
5/10/2009 9:28:05 PM

Piotr Banach to też temat rzeka.Obecnie Indios Brawos,konkretny jest jego album solowy:'wu - wei " .Nalepa to klasyka.Wielbiciele blues rocka muszą docenić jego wkład w rozwój tego gatunku w Polsce. Europejski rynek bluesowy jest martwy,W Polsce została tylko Nocna Zmiwna Bluesa',oraz Irek Dudek,twórca i organizator festiwalu Rawa Blues Festiwal.Skoro mówimy o wielkich,to pozwolę sobie wspomnieć o Józefie Skrzeku.Nie tak dawno byliśmy z żoną na koncercie SBB.Muzyka była fantastyczna.

'Machina'wydanie specjalne nr.1/2008
...'chyba nikt nie uzna za przesadne stawianie ich na równi z takimi zespołami,jak Yes,
Pink Floyd,czy Emerson, Lake & Palmer.' to odnośnie poprzednich dokonań zespołu .

+0
5/11/2009 5:59:52 AM

Masz racje...nawet myslalem o Skrzeku. No i Niemena moze jeszcze by trzeba wymienic. A co z Borysewiczem?

+0
Mariusz Gorgoń

1848
2160 Posts
2160
Invite Me as a Friend
Top 25 Poster
5/11/2009 9:53:25 PM

Trafiasz Arturze w moje czułe punkty.Jan Bo gitarę ma opanowaną do perfekcji . Wspólpraca z Jackiem Krzaklewskim, Ireneuszem Dudkiem , Budką Suflera , Tadeuszem Nalepą czy ostatnio Pawłem Kukizem świadczy o nietuzinkowości Jana Borysewicza . Dołożymy do tego jego projekty " Nasz Wspólny Świat " i " W Chołdzie Tadeuszowi Nalepie " i mamy same superlatywy .

Co by było gdyby w wieku 15 lat wyjechał do Angli i zagrał  z  Muddym Watersem. .

Co myślisz o Lechu Janerce.

+0

My Links

Search for People

Enter part of a name below to search our members.

Advanced